Pakiety usług

Ladie's Club

Program rozwojowy dla kobiet
Piąta edycja (wrzesień-listopad 2023)
 • Jeśli masz marzenia, wielkie lub małe plany do zrealizowania, zapraszam Cię do dołączenia do zamkniętej grupy rozwojowej dla kobiet. Będziemy wspólnie w bardzo kameralnym gronie dzielić się trudnościami, pokonywać przeszkody i poznawać różne perspektywy rozwiązania tej samej sytuacji. Ja osobiście bardzo lubię pracować z marzeniami oraz drogą do ich realizacji, i sama wiem jak ciężko jest czasem ruszyć dalej, gdyż składające się na siebie małe trudności zamieniają się na mur chiński. I wtedy my nie wiemy co dalej. Przestrzeń, którą tworzę będzie wspierana siłą każdej kobiety, która do niej dołączy; nie tylko moją. Misja tej inicjatywy - „make our dreams come true” czyli zrobić tak, by nasze marzenia stały się naszą rzeczywistością. Jeśli chcesz dostać więcej szczegółów napisz do mnie: kontakt@olgagumeniuk.pl
zapisy

Standard

pakiet
PLN 450
/miesiąc
 • Zeszyty ćwiczeń na każdy miesiąc
  Udział w warsztatach grupowych

Silver

pakiet
PLN 650
/miesiąc
 • Zeszyty ćwiczeń na każdy miesiąc
  Udział w warsztatach grupowych
  1 indywidualna sesja coachingowa online (60 min)

Premium

pakiet
PLN 1300
/miesiąc
 • Zeszyty ćwiczeń na każdy miesiąc
  Udział w warsztatach grupowych
  2 indywidualne sesje coachingowe na żywo (90 min każda)

Małymi krokami do celu

2 sesje coachingowe
PLN 500
 • Wiesz gdzie, ale nie do końca wiesz jak. Pracujemy nad jednym konkretnym celem. Naszym wspólnym zadaniem jest przyjrzenie się temu celowi z całkiem innej perspektywy oraz wybraniu najlepszej strategii do jego osiągnięcia.

Działam całościowo

6 sesji coachingowych
PLN 1400
 • Możliwa jest praca nad szeregiem celów ze sobą powiązanych. W ciągu tych 4 spotkań przyjrzymy się temu gdzie jesteś teraz versus gdzie chcesz być; określimy jaka strategia radzenia sobie ze zmianą jest dla Ciebie najlepsza; powiesz sobie głośno jakie są twoje mocne strony i w jaki sposób z nich będziesz korzystać oraz ułożysz konkretny plan działania, który będzie cię prowadzić do realizacji tych celów.

Jestem dla siebie ważna

12 sesji coachingowych
PLN 2400
 • Czasem najlepsze co możesz zrobić by pójść dalej, to zatrzymać się na chwilę. Stworzyć długofalową strategię dbania o jakość swojego życia. Zwiększyć swój poziom zadowolenia z konkretnego obszaru życiowego ( relacje, kariera, finanse, praca, odpoczynek, rozwój...). Postawić siebie na pierwszym miejscu. Przyjrzeć się sobie na różnych płaszczyznach w celu działania w zgodzie ze sobą.