Coaching indywidualny

Małymi krokami do celu

2 sesje coachingowe
PLN 500
  • Wiesz gdzie, ale nie do końca wiesz jak. Pracujemy nad jednym konkretnym celem. Naszym wspólnym zadaniem jest przyjrzenie się temu celowi z całkiem innej perspektywy oraz wybraniu najlepszej strategii do jego osiągnięcia.

Działam całościowo

6 sesji coachingowych
PLN 1400
  • Możliwa jest praca nad szeregiem celów ze sobą powiązanych. W ciągu tych 4 spotkań przyjrzymy się temu gdzie jesteś teraz versus gdzie chcesz być; określimy jaka strategia radzenia sobie ze zmianą jest dla Ciebie najlepsza; powiesz sobie głośno jakie są twoje mocne strony i w jaki sposób z nich będziesz korzystać oraz ułożysz konkretny plan działania, który będzie cię prowadzić do realizacji tych celów.

Jestem dla siebie ważna

12 sesji coachingowych
PLN 2400
  • Czasem najlepsze co możesz zrobić by pójść dalej, to zatrzymać się na chwilę. Stworzyć długofalową strategię dbania o jakość swojego życia. Zwiększyć swój poziom zadowolenia z konkretnego obszaru życiowego ( relacje, kariera, finanse, praca, odpoczynek, rozwój...). Postawić siebie na pierwszym miejscu. Przyjrzeć się sobie na różnych płaszczyznach w celu działania w zgodzie ze sobą.